ישראל JFN צוות

 מאיה נתן, מנהלת פעילויות ופרוייקטים בישראל

מאיה נתן הקימה את המשרד הישראלי של ה- Jewish Funders Network, ומשמשת כמנהלת הפעילויות והפרוייקטים של הארגון בישראל מאז נובמבר 2008. היא הגיעה ל- JFN אחרי שנים רבות של פעילות חברתית/חינוכית בישראל, ארה"ב ובריטניה.

מאיה עבדה בסוכנות היהודית משך מספר שנים, שם מילאה שורה של תפקידים, החל מתפקידי הדרכה במחנות קיץ בארה"ב, מנהלת תחום ביחידה לתכנון אסטרטגי של הסוכנות ועד לתפקידה האחרון, כמנהלת יחידת החוויות בישראל במחלקה לחינוך שם היתה מעורבת בהקמתה של יוזמת "מסע" וחברה בועד המנהל של "תגלית".

משך שלוש שנים, הייתה מאיה שליחה בפדרציה היהודית של וושינגטון DC , שם בין היתר ניהלה את יוזמת "שותפות 2000" של הקהילה המקומית עם בית שמש/עדולם. במקביל, לעבודתה עם ועדת התרומות לישראל, קרן העיזבונות ופעילות חינוכית לנוער בתנועת הבונים דרור.

כמו כן, באמתחתה של מאיה שנה נוספת של פעילות חברתית-חינוכית בבריטניה, כששימשה כמנהלת תכניות קצרות-טווח במגבית בריטניה (UJIA-UK). גם שם היא עבדה עם מסגרות חינוכיות, וההנהגה היהודית המקומית.

מאיה היא בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

היא מתגוררת במושב עולש יחד עם בעלה, עידו, וארבעת ילדיהם: שני, אלה, אלון וגלי.

 

 דליה בקרמן, רכזת לוגיסטיקה ותקשורת

דליה בקרמן משמשת כמנהלת לוגיסטיקה ותקשורת במשרד הישראלי של JFN. דליה הגיעה ל JFN מתחום המדיה והתקשורת. היא מחזיקה בתואר ראשון במדעי הרוח ובמדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב.

  סיגל יניב פלר, מנהלת שירותי יעוץ לחברים

סיגל יניב פלר מכהנת כמנהלת שרותי היעוץ ברשת התורמים JFN  ישראל ועובדת עם תורמים פילנתרופים מרחבי העולם ומסייעת להם בגיבוש אסטרטגיות נתינה לפילנתרופיה שלהם בישראל.

סיגל הצטרפה לצוות הרשת בשנת 2015 לאחר חזרתה משליחות בת שלוש שנים מטעם משרד החוץ בהונג קונג, בתקופה זו סיגל היתה הנציגה הישראלית של קרן היסוד בהונג קונג ואסיה.

לסיגל למעלה מ 15 שנות ניסיון בתחום הפילנתרופיה, בין השנים 2001-2011 כיהנה סיגל כמנכ"לית מייסדת של הקרן לסביבה ירוקה (GEF), שותפות פילנתרופית ייחודית של חמש קרנות התומכות יחד בתחומי איכות הסביבה בישראל, באמצעות אסטרטגיה משותפת. במהלך עשור השנים בהם כיהנה כמנכ"ל הקרן, שיחקה הקרן לסביבה ירוקה תפקיד מרכזי בהובלה ובנייה של התנועה הסביבתית בישראל וסייעה להשגתם של הישגים רבים.

בשנת 2006 נבחרה סיגל לאחד מעשרת האנשים המשפיעים על הסביבה, בגיליון 100 המשפיעים של מגזין דה מרקר.

סיגל נולדה בניו יורק להורים ישראלים ועלתה לארץ בגיל 6, למדה בתיכון לחינוך סביבתית במדרשת שדה בוקר ובשירותה הצבאי הייתה סיגל מורה חיילת ומדריכת טיולים, בבית ספר שדה חרמון של החברה להגנת הטבע. סיגל סיימה תואר ראשון בביולוגיה וסביבה  ותואר שני במדעי הסביבה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

סיגל מתגוררת בישוב רעות עם בעלה ושלושת ילדיה. אמילי פרידמן-נובק, מנהלת תכניות ותחום חברים בישראל 

אמילי בעלת ניסיון רב בעבודה בתחום הפילנתרופיה בישראל ובצפון אמריקה, הכולל ניסיון בייעוץ אסטרטגי ובפיתוח משאבים. בתפקידה האחרון שימשה מנכ"לית "קרן דיויד". לפני כן עבדה כיועצת בכירה בחברת בן-אור תקשורת - חברת ייעוץ לעמותות בישראל. אמילי חיה שנים רבות בטורונטו, וצברה ניסיון בעבודה בקהילה היהודית  ובקרן ג'רלד שוורץ והת'ר רייסמן (קרן הישג)  שם ניהלה פרוייקטים ועסקה בהערכת מענקים.

בשנת 2012 אמילי ייסדה את "קרן בקטנה" - רשת של מעגלי נתינה בפריסה ארצית, הפועלת לשנות את תרבות הנתינה בישראל. אמילי בוגרת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי המזרח התיכון (אוניברסיטת טורונטו) ותואר שני בניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא מתגוררת בתל אביב עם בעלה ושתי בנותיה.